arrow
Кредитні продукти
Кредитні продукти
Корисна інформація

Топ-5 ексклюзивних банківських карт світу

Топ-5 ексклюзивних банківських карт світу

Статус в сучасному світі визначається одягом іменитих брендів, годинниками за десятки тисяч доларів, дорогими машинами і приватними літаками. Але і це ще не вищий рівень. Найбагатші люди цього світу навіть банківські карти обирають відповідно до рівня їх життя. Металеві, золоті або дизайнерські - бажана візитна картка для багатьох. Однак, не всі картки можна купити. Навіть банківський рахунок в розмірі декількох мільйонів доларів не гарантує, що ви будете обраним. Сьогодні ми поговоримо з вами про найбажаніші, елітні та недосяжні для 99% населення банківські карти світу.

 

Coutts World Silk Card

 

І відкриє сьогодні наш топ ексклюзивна карта з Англії - World Silk Card от Coutts and Co.

Які особливості даної карти?

Потрапити в коло обраних осіб, які володіють Coutts World Silk Card неймовірно складно. Адже в усьому світі налічується близько 100 власників карток, серед яких сама королева Єлизавета II. Щоб мати шанс на отримання даної карти, необхідне запрошення, а також банківський рахунок в Coutts не менше, ніж на 1 мільйон фунтів.

Ця кредитна карта буквально відкриває будь-які двері для своїх тримачів. Власникам карток надається особистий консьєрж, готовий виконати будь-яке доручення від оренди яхти або приватного літака до організації доступу до найбажаніших заходів світу. Карта дає доступ в ексклюзивні зали очікування в аеропортах, бронювання номерів у кращих готелях світу і до бонусних програм з ексклюзивними подарунками від банку. До того ж, власники карток отримують VIP-обслуговування і можливість приватного відвідування дизайнерських магазинів.

 

Dubai First Royale MasterCard

 

Найелітніша кредитна карта банку ОАЕ Dubai First Royale MasterCard. 

Яка ж з себе сама карта?

Ця карта призначена не просто для VIP-клієнтів, отримати її можуть лише члени королівських сімей або мультимільйонери. Сьогодні в усьому світі налічується близько 200 осіб, які володіють цією картою. А поповнити їхні ряди неймовірно складно, адже карта видається виключно за запрошенням. Навіть маючи практично безмежні доходи, вам буде потрібно подати заявку на отримання карти і сподіватися на диво.

Ексклюзивність карти починається вже з її дизайну. Dubai First Royale MasterCard абсолютно чорного кольору. Обидві сторони картки покриті справжнім золотом, а в центрі карти знаходиться діамант вагою 0,235 карата. Так, ви все вірно прочитали, справжній діамант. Але дизайн - не єдине, що робить карту, ймовірно, найексклюзивнішою в світі. 

Членство передбачає наявність персонального менеджера, який буде доступний 24/7 і допоможе забезпечити дійсно "королівський спосіб життя". Ексклюзивні VIP-заходи, приватний літак, бронювання номерів у кращих готелях світу, квитки на спортивні матчі. Менеджер виконає будь-яке побажання клієнта.

До того ж карта має необмежений кредитний ліміт. Як заявляють представники Dubai First, власники карток можуть купувати абсолютно все, що захочуть, незалежно від того, наскільки це дорого. 

 

JP Morgan Reserve Card

 

JP Morgan Reserve Card, раніше відома як Palladium Card, є ексклюзивною карткою JPMorgan Chase.