Про компанію
Компанія FinAdviser - це інноваційний фінтех-проект, покликаний зробити фінансові послуги доступними, а їх вибір прозорим і простим для користувача. З цією метою було створено унікальний в своєму роді сервіс по підбору банківських кредитів, а також кредитів від МФО за допомогою штучного інтелекту.

Достаток різних продуктів на ринку сприяє здоровій конкуренції між банками, але в той же час ускладнює підбір оптимального продукту для користувача. FinAdviser вирішує цю проблему і, по суті, об'єднує запит і пропозицію.

Крім того, це реальна допомога для тих, хто не розбирається у фінансових інструментах настільки добре, щоб оперативно зробити самостійний вибір на користь того чи іншого продукту. Замість вивчення безлічі параметрів і характеристик кредитів FinAdviser пропонує просто відповісти на 5 запитань та отримати те, що підійде вам більше всього.

Система аналізує відповіді користувачів і вибирає 3 кращих продукта для них з урахуванням їх потреб і того, як потенційний клієнт банку або МФО збирається використовувати необхідний йому продукт. Таким чином, клієнт після підбору кредиту за допомогою ІІ, спочатку звертається «за адресою» - в банки або МФО, чиї продукти максимально точно збігаються з його запитом, що також позитивно позначається на рівні схвалення заявок.

FinAdviser - це унікальний і прогресивний сервіс, який виводить підбір оптимальних фінансових інструментів на зовсім інший рівень. Рівень майбутнього, яке вже нам доступно завдяки ІІ.

Як це працює?

image

Крок 1

Дайте відповідь на 5 запитань

image

Крок 2

ІІ обере 3 кращих продукту на підставі ваших відповідей

image

Крок 3

Зробіть вибір і подайте заявку

Переваги
Швидко

Швидко

Тепер вибір фінансового продукту займе лише кілька хвилин.

Ефективно

Ефективно

Більше не потрібно витрачати купу сил — ми допоможемо заощадити Вам не тільки час, а і свої кошти, адже обираємо найдешевші пропозиції.

Легко

Легко

Вам не потрібно занурюватись у деталі кожного продукту — усі основні відомості ми надамо Вам у зрозумілій формі.

Aктуально

Aктуально

Ми підбираємо лише актуальну інформацію з надійних джерел про усі продукти, що представлені на сайті. А також вчасно їх оновлюємо.

Надійно

Надійно

Усі дані, які Ви залишаєте у нас, надійно захищені та не підлягають оприлюдненню.