Для партнерів
FinAdviser – це інноваційний сервіс, що поєднує запит клієнта та максимально релевантну йому пропозицію банку.
  • Немає часу пояснювати. Ні у кредитних спеціалістів банків, ні у їх каналів техпідтримки. Ми все розуміємо і просто робимо найкращий вибір для вашого потенційного клієнта за допомогою ШІ.
  • ШІ неупереджений, тому користувач отримує рекомендації, засновані виключно на експертизі всіх ≈60 параметрів кредитних продуктів, а банк – лояльного, не ошуканого користувача, який прагне отримати кращий досвід від використання кредитного продукту, і є перспективним з точки зору співпраці надалі.
  • ШІ – це кредитний експерт, який грає на стороні користувача. А ми не віримо в казки про погані банки, і знаємо, що клієнти та банки зрештою виграють лише тоді, коли грають на одному боці та в одній команді.
Як це працює?
image
Користувач заповнює коротку анкету та відповідає всього на 5 технологічних питань. І цих даних достатньо для того, щоб знайти йому ідеальний кредитний продукт, враховуючи всі його ≈60 параметрів, а не 2-3 з реклами. Натомість ШІ враховує і вимоги банку до кандидатури позичальника – це 100% match
image
Користувач отримує рекомендації, які найкраще підходять саме йому – це гарантує позитивний досвід відносин з банком. І, безумовно, це запорука довгострокової співпраці.
image
Штучний інтелект, який здійснює підбір кредитів, аналізує не лише характеристики продуктів з однієї категорії, але також допомагає визначитися з типом продукту (позики, кредитні картки, кредити готівкою) – користувач не має шансів помилитися.
image
Нарешті, банки одержують найкращі ліди, оскільки заявки користувачів максимально релевантні умовам продуктів за такими параметрами як:
  • сума
  • умови використання
  • поведінкові фактори
  • вимоги до позичальника
  • відповідність вимогам ризик-менеджменту
image
Замість тисячі слів кілька найкращих рекомендацій за лічені секунди. В результаті підбору користувач звертається за найкращим для себе продуктом до найкращого кредитора.
Ми в FinAdviser вважаємо, що вибір кредиту не повинен вимагати спеціальних навичок та знань від користувача, бути складним, і допомагаємо користувачеві отримувати кращу експертизу та найвигідніші для нього пропозиції.
Якщо ви розділяєте нашу філософію максимальної прозорості та користі для клієнтів, ми завжди будемо раді вашим пропозиціям про співпрацю.

Для співпраці

Ім'я *

Назва організації *

E-mail *

Ваш коментар

Курс валют

Курс валют