Прес-центр
Костянтин Андрусенко, Head of product development в FinAdviser, виступив на AI Conference Kyiv
Костянтин Андрусенко, Head of product development в FinAdviser, виступив на AI Conference Kyiv

21 вересня відбулася третя AI Conference Kyiv - конференція, присвячена застосуванню штучного інтелекту в різних сферах бізнесу, а також, держсекторі. Одним з топ-спікерів цього заходу став Костянтин Андрусенко, керівник з операційної діяльності та розробки продуктів в FinAdviser.

Костянтин представив на конференції інноваційний фінтех-проект FinAdviser, який дозволяє вивести підбір кредитів на абсолютно новий рівень, коли вибір за користувача здійснює спеціально навчений алгоритм. Підбір кредитів за допомогою AI вирішує всі проблеми користувачів і банків, завдяки чому кожен потенційний позичальник отримує кілька кращих варіантів кредитних продуктів для себе, відповівши всього на 5 технологічних питань, а банки - релевантні, якісні та своєчасні ліди.

«FinAdviser - це алгоритмічний експерт, який «грає» на стороні клієнта. Для надання релевантних рекомендацій, аналізуються десятки компонентів кожного фінансового продукту, чого не роблять навіть співробітники довідкової служби або відділення банків», - зазначає Костянтин.

FinAdviser від початку прагнув спростити вибір кредитного продукту для користувача і дати банкам якісні ліди. На практиці ж він дозволяє домогтися більшого - доступності, розуміння і максимальної користі від співпраці для обох сторін процесу кредитування. На сьогоднішній день, за допомогою FinAdviser доступний підбір карткових кредитів. Вже в 2021 році планується запуск додаткового функціоналу, такого як вибір готівкових кредитів та ін.

 

Довідка про FinAdviser:

FinAdviser - українська FinTech-компанія, яка за допомогою штучного інтелекту Надаючи допомогу у виборі фінансових продуктів. Компанія надає свій сервіс по всій території України за винятком непідконтрольних територій Автономної республіки Крим, а також окремих районів Донецької та Луганської областей. FinAdviser був запущений в 2021 році і вже надав користувачам більше 150 тис. Корисних рекомендацій.

Контактна інформація: www.finadviser.com.ua; [email protected]; [email protected]

27 вересня 2021 р.


Популярні статті

Курс валют

Курс валют