Прес-центр
FinAdviser оголошує про запуск інноваційного сервісу по підбору кредитів із застосуванням штучного інтелекту
FinAdviser оголошує про запуск інноваційного сервісу по підбору кредитів із застосуванням штучного інтелекту

Фінтех-проект FinAdviser оголосив про повномасштабний запуск свого головного продукту із застосуванням штучного інтелекту - автоматизованого фінансового експерта, що дозволяє користувачеві вибрати 3 кращих кредитні продукти під свої потреби.

Для того щоб здійснити підбір, користувачеві не потрібно вводити свої особисті або контактні дані або чекати допомоги кредитного експерта. Досить просто пройти опитування. ШІ аналізує відповіді користувача і приймає рішення, враховуючи і примітивні дані на зразок суми і терміну кредиту, і унікальні поведінкові дані про те, як користувач має намір використовувати даний продукт, і накопичені поведінкові дані всіх користувачів, які скористалися підбором. ШІ постійно вчиться і застосовує свій «досвід» в підборі продуктів для нових користувачів.

FinAdviser зазначає, що головною метою створення продукту було рішення проблем користувачів і банків. Тепер перші можуть користуватися найбільш релевантними для них продуктами, не вивчаючи всю специфіку сфери кредитування. Зробити правильний вибір можна простіше і швидше, ніж поповнити рахунок свого мобільного. Другі ж (банки) зможуть отримувати найбільш якісні ліди - своєчасні і цільові, оскільки користувач оформляє заявку, отримавши кращу рекомендацію під його потреби.

Завдяки FinAdviser взаємодія банків і їх клієнтів стає максимально простою, доступною і взаємовигідною, що так необхідно ринку сьогодні. На поточний момент переважна більшість великих українських банків висловлює свою зацікавленість у співпраці з FinAdviser, оскільки впевнені, що даний продукт дозволить поліпшити клієнтський досвід взаємодії з банками і оптимізувати роботу з лідамі за рахунок істотного підвищення їх якості.

13 вересня 2021 р.


Популярні статті

Курс валют

Курс валют