Прес-центр
FinAdviser оголосив про масштабне оновлення сайту та запуск підбору кредитів готівкою
FinAdviser оголосив про масштабне оновлення сайту та запуск підбору кредитів готівкою

Інноваційний фінтех-сервіс FinAdviser продовжує дотримуватися своєї стратегії розвитку та оголошує про оновлення інтерфейсу сайту, а також розширення лінійки кредитних продуктів, які користувачі можуть підібрати за допомогою штучного інтелекту.

Інтерфейс сайту став зручнішим та більш інтуїтивно зрозумілим для користувачів, а наш головний сервіс, підбір кредитних продуктів за допомогою штучного інтелекту, тепер одразу доступний користувачеві на головній сторінці сайту. Він може відразу перейти до заповнення анкети та отримати найкращі пропозиції кредиторів для себе, відповівши лише на 5 технологічних питань.

Анкета, яка застосовується для підбору пропозицій, також еволюційно зазнала змін та вдосконалилася. Все заради зручності наших користувачів. Якщо раніше користувачеві пропонувалося заповнити окрему анкету по кожному з видів продуктів (кредитні картки, позики від МФО), то нині анкета стала єдиною і сама визначає, які є релевантні і, головне, вигідні продукти з різних категорій для конкретного користувача та його запиту. Наприклад, якщо базовий запит користувача не передбачає можливості підбору продукту в МФО, йому будуть підібрані найкращі варіанти кредитних карток та/або кредитів готівкою.

Головний принцип сервісу, а саме пошук вигоди для користувача, залишається незмінним. По суті, анкета тепер враховує ризик того, що користувач не знає, що може отримати вигідніші умови, вибравши іншу категорію продуктів (наприклад, кредитну картку на невелику суму замість позики в МФО).

Також FinAdviser радий повідомити про розширення лінійки кредитних продуктів, які можна підібрати за допомогою сервісу підбору за допомогою штучного інтелекту. Якщо раніше були доступні кредитні картки банків, а також продукти МФО, то тепер сервіс здійснює також підбір кредитів готівкою.

«Ми продовжуємо дотримуватись нашої основної концепції – зробити вибір кращого фінансового продукту для користувача. Запуск нового продукту – це можливості для наших клієнтів зробити правильний вибір навіть якщо вони фінансово не підковані. Ми й надалі будемо запускати нові продукти по вибору фінансових сервісів, як для масового користувача, так і для бізнесу, ФОПів тощо», - зазначив Костянтин Андрусенко, керівник з операційної діяльності та розробки продуктів у FinAdviser.

 

Довідка про FinAdviser:

FinAdviser – українська FinTech-компанія, яка за допомогою штучного інтелекту забезпечує допомогу у виборі фінансових продуктів. Компанія надає свій сервіс по всій території України, за винятком непідконтрольних територій Автономної республіки Крим, а також окремих районів Донецької та Луганської областей. FinAdviser був запущений у 2021 році та вже надав користувачам понад 150 тис. корисних рекомендацій.

Контактна інформація: www.finadviser.com.ua; [email protected]; [email protected]

3 листопада 2021 р.


Популярні статті

Курс валют

Курс валют