arrow
Фінансова грамотність
Фінансова грамотність
Корисна інформація

Чи дають позики та кредити безробітним?

Чи дають позики та кредити безробітним?

У суспільстві дедалі більше роботодавців не хочуть працевлаштовувати своїх працівників офіційно, тому кількість безробітних неухильно зростає. Багато хто з такої категорії фізосіб мають непогану заробітну плату і готові без прострочень гасити позику, проте вони не можуть отримати її в деяких банках з однієї простої причини – через відсутність довідки про доходи. Але чи так все плачевно чи все ж таки існують організації, готові видати кредит безробітним? Давайте в цьому розбиратися.

 

Які організації видають кредити громадянам без офіційної роботи

 

Перш ніж отримати грошову позику, позичальнику слід зібрати та надати необхідний пакет документів. Якщо ж у ньому не буде довідки про доходи, то кредит, найімовірніше, банківські установи навряд чи видадуть. Проте є організації, які можуть задовольнити подібний запит із боку фізичної особи. Зокрема, йдеться про такі МФО як:

 1. Dinero.
 2. Moneyveo.
 3. MyCredit
 4. Мегагроші.
 5. Швидко Гроші.
 6. Top credit.
 7. Мілоан.
 8. Швидкопозика.
 9. Alexcredit.

Перевага співпраці з мікрофінансовими організаціями в тому, що вони готові видати кредит тимчасово безробітним в онлайн-режимі, а отже, фізичній особі не доведеться відвідувати офісне відділення і витрачати свій час на очікування в черзі. Отримання позики зводиться до елементарного заповнення спеціальної заявки на веб-сайті обраної мікрофінансової організації.

 

Кредит безробітним Україна: хто може отримати

 

Швидко, а точніше, протягом приблизно чверті години, МФО можуть видати кредитну позику таким категоріям людей як:

 • жінки;
 • студенти без роботи;
 • непрацюючі пенсіонери;
 • громадяни України, які через певні обставини тимчасово не працюють.

Як показує практика, заявки, що надійшли від непрацюючих студентів, співробітники мікрофінансових організацій розглядають та схвалюють в автоматичному режимі. Випадки, коли менеджери передзвонюють потенційним позичальникам для уточнення деяких нюансів, поодинокі. Головні причини, через які багатьма оформляється кредит для безробітних саме у МФО, це:

 • швидкість;
 • подання мінімального пакета документів.

До того ж кошти можна отримати в позику в будь-який час доби, адже МФО працюють у режимі 24/7, незважаючи на святкові або вихідні дні.

 

Документи для отримання позики від МФО

 

 1. Копія паспорта громадянина України.
 2. Пластикова карта (для зарахування кредитних коштів).
 3. Скан-копія ідентифікаційного номера платника податків.

Примітно, що позичальнику не доведеться озвучувати причини, через які він вирішив взяти кредит: він може витратити його на ремонт, покупку побутової техніки або взагалі як подорож. Зважаючи на складне фінансове становище МФО можуть запропонувати взяти кредит безробітному з можливістю прострочення. Це особливо цінно у тих випадках, коли немає фізичної можливості повернути гроші у раніше обумовлені терміни, але й у мінусі теж не хочеться залишитися. Подібна послуга називається пролонгацією (продовженням) договору. Проте, як правило, за цю послугу потрібно платити.

 

Перелік дій для отримання мікропозики

 

Щоб оформити кредит онлайн безробітним, фізичній особі слід виконати такі дії:

 • за допомогою кредитного калькулятора вибрати відповідну суму позики та розрахувати приблизні терміни її погашення;
 • ознайомитись із повним переліком пропозицій від різних МФО;
 • застосувати спеціальні фільтри (зіпсована кредитна історія, наприклад);
 • вивчити відгуки реальних позичальників та ознайомитися з конкретними умовами видачі;
 • після переходу на сайт МФО внести потрібні дані у спеціальну форму;
 • підписати договір за допомогою коду з SMS та дочекатися зарахування грошей на картку.

Не варто розраховувати на довгостроковий кредит безробітним, проте отримати певну суму коштів у позику все-таки можна і, як бачите, без титанічних зусиль з боку позичальника.

Курс валют

Курс валют